TEŞEKKÜR BELGELERİMİZİ ALDIK

13.03.2018 169

Türk Millî Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda öğrencilerimize kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak, okuduğu kitabı anlama seviyesini görmesini sağlamak, kendine güven duygusunu geliştirmek, sosyal ve kültürel alanda okulunu temsil etme bilinci kazandırmak amacıyla MEB Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından tüm Türkiye genelinde Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda “Kitap Okuma Etkinliği” düzenlendi.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından, ilimiz merkezinde düzenlenen "Kitap Okuma Etkinliği Yarışması"nda birinci olan öğrencimiz Ayşenur Dağlı´ya ödülü ve başarı sertifikası, 19 Ekim 2017 Perşembe günü verilirken Edirne Merkez ilçedeki meslek liseleri arasında düzenlenen bu yarışmaya katılımın en fazla okulumuzdan olmasıyla daha da gururlanmamızı sağlayan tüm öğrencilerimize teşekkür belgeleri verildi.

            Bunun yanında; öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından Edirne Valiliği adına, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz sorumluluğunda “ 27 Aralık Mehmet Akif Ersoy’u Anma Töreni” düzenlendi. Herkes tarafından büyük beğeniyle izlenen törenimizde, canla başla emek veren tüm tören ekibine İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından  teşekkür belgeleri gönderildi. 

             Okul olarak "birlikte" güzel işler yapabilmenin gururunu yaşarken bu gururun İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Cırıt tarafından da takdir edilmesi sevincimizi çoğalttı.

İLETİŞİM

Adres:
Şükrüpaşa Mah Şehit Polis Memuru Nefize Çetin Özsoy Caddesi No23 İç Kapı No A, 22030 Edirne Merkez/Edirne


Telefon
(284) 235 9222


e-Posta Göndermek İçin Tıklayın